IDEA

I edycja SWIM SHOW!

Jeśli kochasz pływanie nie może Cię zabraknąć na Wydarzeniu, jakiego jeszcze w Polsce nie było! W dniach 4-5 kwietnia 2020 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie będziesz mógł testować najnowszy sprzęt, spotkać znanych i lubianych sportowców, obejrzeć wystawę nowości, posłuchać porad dla początkujących i zaawansowanych, kupić potrzebne akcesoria oraz rywalizować ze znajomymi.

Dlaczego WARTO?

SWIM SHOW to wystawy bogate w wiedzę, podczas których zdobędziesz nowe, cenne informację dotyczącę treningu, prawidłowego odżywiania, a co najważniejsze dowiesz się, jak zdobyć większą motywację do ćwiczeń oraz sportu.

W programie wydarzenia znajdziesz liczne premiery sprzętów i produktów, a także interesujące pokazy i prelekcje, podczas których poznasz najnowsze trendy z zakresu sportu.

Na SWIM SHOW wypróbujesz różne ćwiczenia potrzebne do prawidłowego oddychania w wodzie i udoskonalisz technikę pływania pod okiem profesjonalnych trenerów.

To najlepsze miejsce na sportowe zakupy: zobaczysz tutaj sprzęt sportowy i przetestujesz go przed zakupem, kupisz ubrania sportowe, akcesoria, odżywki czy suplementy diety. Zapoznasz się z ofertą klubów fitness i siłowni.

Partnerzy i sponsorzy: